GünüBirlik Uzungöl Turu – UZUNGÖL TURU

Karadeniz’in incisi Trabzon’daki Uzungöl Turu‘muz merkez ofisimiz önünden sabah 09:00 kalkacaktır. GünüBirlik Uzungöl Turu‘muz boyunca hayırlı yolculuklar diler keyifli bir zaman geçirmenizi temenni ederiz. Rize’de tek ücretsiz rezervasyon imkanı sağlayan firmamıza yoğun ilginizden ötürü teşekkürü bir borç biliriz. Rize Günübirlik Turlar‘da en uygun ve ekonomik fiyatlarımızla sizlerin hizmetinizdeyiz. Sizlerden aldığımız yorum destek ve şikayetlerinizle her yıl hizmet kalitemizi bir seviye üste taşıyoruz. Son model araç filomuz, deneyimli söför kadromuz ve yine de konusunda uzman tur operatörlerimizle sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

UZUNGÖL TURUNDA GEZİLECEK YERLER

Güvenilir kesin hareketli günübirlik turlarımızdan Trabzon Uzungöl turumuzda yaklaşık 9 saat sizlerle beraber olacağız bu 9 saat içinde kendinizi çok keyifli enerjik ve huzurlu hissedeceksiniz. Sabah saat 09:00 ofisimiz önünden kalkan aracımızın ilk durağı of’ta çay molası verdikten sonra Kiremitli Köprü’ye varıyorız. Kısa bir molanın ardından (resim-video vs.) At Çiftliği daha sonra Şelaleler ve Seyir Tepesi derken ardından uzungöl’e gidiyoruz.

Kesinlikle görülmeli müthiş doğası olan bir yer karadenizdeki güzel doğal yerlerden birisi ayrıca yaylalarında mutlaka ziyaret etmelisiniz. Dağlardan Gelen ırmağın biriktirdiği gölet aynı dağların arasında, çevresinde doğal yapıyı çokta bozmayan oteller ve gerçekten çok farklı bir hava katan camisiyle büyüleyici bu yeri görmeden geçmeyin.

UZUNGÖL TURUNA NASIL KATILABİLİRİM?

Yapmanız gereken şey 0552 456 50 53 numaralı telefondan rezervasyon yaptırmak. Tura katılmadan 24 saat öncesine kadar acentamıza uğrayarak ücretinizi ödeyebilirsiniz veya eft/havale/ mail order ile ödeme imkanı sunuyoruz sizlere. İptal durumunda 24 saat öncesine kadar tarafımıza bildirmeniz yeterli aksi halde iptal iade yapılmamaktadır. Unutamayacağınız anılar ve fotoğraf kareleriniz olacak turlarımızda sizleri ağırlamaktan onur ve mutluluk duyarız.

Kalkış Saati:

Rize’den: 08.00 – 17.30
Trabzon’dan: 07.00 – 18.30
Tel No: +90 552 456 50 53

 

NOT: Günübirlik Turlarımız Rize ve Trabzon Kalkışlıdır. Trabzon Kalkışlı Tur Fiyatı ve Bilgisi İçin Bizlere Ulaşın.

Rize Merkez Kalkışlı Uzungöl Turu Ücreti Kişi Başı ? TL

TURA DAHİL OLANLAR

– Ulaşım
– Rehberlik Hizmeti

TURA DAHİL OLMAYANLAR

– Müze girişleri ve Ören Yeri girişleri
– Yemek

– Tur Başlangıç Saati : 09:00
– Tur Bitiş Saati : 18:00

Uzungöl turumuz doğa ile iç içe şehrin kalabalığından uzaklaşıp, huzura kavuşmak, mutluluk, eğlence ve sakinlik gibi duyguların hep bir arada yaşanılabileceği şekilde düzenlenmiş muhteşem bir turdur.

Uzungöl Trabzon’un Çaykara ilçesine bağlı bir belde olarak geçer.Solaklı, eski ismiyle Haldızen deresinin önünü toprak kayması sonucu kapanmasıyla oluşan bir göl.Deniz seviyesinden yaklaşık olarak 1100 m. yüksekliktedir.Çam ağaçları arasında bir doğa cennetini anımsatan Uzungöl, yaz ve kış aylarında ayrı bir güzelliği sahiptir. Rize’ye olan yol mesafesi yaklaşık 70 km dir.

Şehrin kalabalığında uzaklaşıp doğa ile iç içe iç huzuru bulabileceğiniz mükemmel bir görsel sov sizleri bekliyor olacak. Oradaki o suyun duruluğu ile huzura kavuşmak, mutluluk hıssı, eğlence ve sakinlik gibi duyguların hep bir arada yaşanılabileceği muhteşem bir ortama sizleride bekliyoruz.

Uzungöl Turu için ofisimizin önünden saat 10:00 hareket ediyoruz.Turumuza başladığımız ilk durak sürmene ilçesinde bulunan yöresel sürmene bıçağı reyonudur. Burada sürmene bıçağı hakkında detaylı bilgiye sahip olduktan sonra aliş verişimizi yaptıktan sonra yolumuza devam ediyoruz. İkinci durak of ilçesindeki eski çay fabrikası ziyareti.Burdada çayın bahçeden soframıza geliş serüvenini hakkında detaylı bilgiye sahip olduktan sonra isteyenler alışveriş yaparlar sonra yolumuza devam ederiz.

Son olarak tarihi kiremitli köprüde ve yapay şelalelerde fotoğraf molası verip Uzungöl’e varıyoruz. Uzungöl kenarında bulunan restaurantlar bolgesınde serbest zaman veriyoruz. Bu süre zarfında dileyen yemek yiyebilir, göl etrafında yürüyüş yapabilir, bisiklet kiralayabilir ve ya yöresel alış veriş gibi bir çok aktiviteden faydalanabilirsiniz takdiri size kalmış.Evet sevgili misafirlerimiz Uzungöl hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık hepinizi turumuza bekliyoruz.