ayder-turu uzungol-turu borcka-karagol-turu batum-turu gito-badara-turu pokut-sal-yayla-turu sumela-turu mavigöl-turu huser-turu elevit-turu arapdüzü-turu

GünüBirlik Karagöl Turu – BORÇKA KARAGÖL TURU

Karadeniz’in incisi Artvin‘in eşşiz doğa manzarasına sahip ilçesi Borçka Karagöl turuna ofisimiz önünden sabah 9’da başlıyoruz. GünüBirlik Karagöl Turu‘muz boyunca hayırlı yolculuklar diler keyifli bir zaman geçirmenizi temenni ederiz. Rize’de tek ücretsiz rezervasyon imkanı sağlayan firmamıza yoğun ilginizden ötürü teşekkürü bir borç biliriz. Rize Günübirlik Turlar‘da en uygun ve ekonomik fiyatlarımızla sizlerin hizmetinizdeyiz. Sizlerden aldığımız yorum destek ve şikayetlerinizle her yıl hizmet kalitemizi bir seviye üste taşıyoruz. Son model araç filomuz, deneyimli söför kadromuz ve yine de konusunda uzman tur operatörlerimizle sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

BORÇKA KARAGÖL TURUNDA GEZİLECEK YERLER

Günübirlik Borçka Karagöl Turu’muz hakkında detaylı bilgilendirme aşağıdadır. Yazımızı dikkatle okursanız karagöl hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız. Güvenilir kesin hareketli günübirlik turlarımızdan Borçka Karagöl Turu saat 9’da ofisimiz önünden kalkacak aracımızın ilk durağı Çoruh Asma Köprü’den sonra Muratlı Barajı’na varıyoruz. İsteğinize bağlı olarak Mençuna Şelalesi’de ziplayn keyfi. Son durak olarak Borçka Karagöl’e varıyoruz.

BORÇKA KARAGÖL YAYLA TURUNA NASIL KATILABİLİRİM?

Yapmanız gereken şey 0535 200 26 00 numaralı telefondan ücretsiz rezervasyon yaptırmak. Tur ücretini kesinlikle peşin talep etmiyor, kredi kartı bilgileri, EFT veya havale gibi işlemlerle sizleri yormuyoruz. Ücreti ise tura katılım günü araca binerken ödüyorsunuz. Sizden ricamız; önceden yaptırmış olduğunuz rezervasyonu iptal etmek için 24 saat önceden tarafımıza bildirmeniz.

Rize Merkez Kalkışlı Karagöl Turu Ücreti Kişi Başı 60 TL

TURA DAHİL OLANLAR

– Ulaşım
– Rehberlik Hizmeti
– Milli Park Alanlarına Giriş Ücreti

TURA DAHİL OLMAYANLAR

– Müze girişleri ve Ören Yeri girişleri
– Yemek

– Tur Başlangıç Saati : 9:00
– Tur Bitiş Saati : 18:00

Turlarımız Rize Merkezdeki ofisimiz önünden sabah saat 09:00 ‘ da hareket edecektir .Turumuzun aksamaması için lütfen 08:45’de acentemizin önünde olmanızı önemle arz ederiz.

Yolculuğumuz kemençe tulum eşliğinde devam ederken sol tarafımızdaki Karadeniz ve sağ tarafımızdaki , denize paralel uzanan dağlar bize muazzam bir görüntü ortaya seyri sunuyor.

Sırasıyla Rize’nin ilçeleri olan Çayeli, Pazar, Fındıklı geçtikten sonra Arhavi’de çay molası veriyoruz. (Çay molamız yaklaşık 30 dakika sürüyor) Artvin’i Karadeniz sahiline bağlayan Hopa Dağı Cankurtaran Geçidi’ne ulaşıyoruz.

Fotoğraf tutkunlarının mutlaka görmesi ve fotoğraf çekilmesi gereken bir yer olduğunu düşündüğümüzden ufak bir fotoğraf molası veriyoruz. (Fotoğraf molamız yaklaşık 15 dakika sürüyor).

Fotoğraf molamızın ardından Borçka doğru yol alırken Artvin ilinin en büyük akarsuyu olan Çoruh Nehri karşımıza çıkıyor.

Çoruh Nehri ilkbahar aylarında kabarır ve akıntısı oldukça derindir. Yaklaşık 2 saat keyifli yolcumuzun ardından Karagöl’e ulaşıyoruz. Karagöl’e gelen insanların sözleri size ne kadar güzel olduğunu açıklayacak niteliktedir.

” Karagöl Türkiye’nin cennettidir ” , ” Karagöl adeta kalemle çizilmiş efsane bir yerdir ” , Türkiye’deki göllerin arasında en güzelidir Karagöl ” şekilde söylemişlerdir. Misafilerimiz Karagöl’unun kenarında bulunan restorantlarda yemek yiyebilir.

Karagöl Sahara Milli Parkın tadına vararak zaman geçirebilirsiniz. Bol bol anı biriktirebilir , arkadaşlarınızla Karagöl eşliğinde selfi çektirip sosyal medyana paylaşabilirsiniz.

Yaklaşık 5 saatlik bir Karagöl keyfinin ardından aynı güzergahta Rize’ye dönüş sağlıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder keyfili günler dileriz. Başka turumuzda tekrar görüşmek dileğiyle.

GünüBirlik Karagöl Turu – BORÇKA KARAGÖL TURU” için 6 yorum

 • 6 Ağustos 2018 tarihinde, saat 11:15
  Permalink

  Böylesi bir doğallık ve güzellik olamaz, Karadeniz’in diğer yerlerine göre buraya hiç el değmemiş, göl çevresinde bina vs. Borçka belediyesinin güzel bir tesisi var, temel ihtiyaçlarınızı oradan karşılayabiliyorsunuz ben çok beğendim. Yok en çok da bu özelliği hoşumuza gitti. Gidiş yolu sıkıntılı ama gittiğinize değecek.

  Yanıtla
  • 9 Eylül 2018 tarihinde, saat 20:13
   Permalink

   ilginize ve çok değerli yorumunuza teşekkür ederim

   Yanıtla
 • 8 Ağustos 2018 tarihinde, saat 13:01
  Permalink

  Borçka Karagöl kesinlikle mutlak görülmesi gereken yerlerden biri olduğunu düşünüyorum.Her mevsimde ayrı güzellikte olan karagöl bir tabiat mucizesi, ayrıca çok uygun fiyata bu hizmeti güleryüzlü personelden almak daha da önemli…

  Yanıtla
  • 9 Eylül 2018 tarihinde, saat 20:12
   Permalink

   ilginize ve çok değerli yorumunuza teşekkürler…

   Yanıtla
 • 9 Ağustos 2018 tarihinde, saat 11:56
  Permalink

  Böylesi doğal bir güzellik olamaz, karadenizde diğer yerlere göre buraya hiç el değmemiş, göl çevresinde yapılaşma yok bu özelliği hoşumuza gitti. Borçka belediyesinin güzel bir tesisi var, temel ihtiyaçlarınızı oradan karşılayabiliyorsunuz. Son olarak bizlerin buraya gelmesine firma yetkililerine aşırı ilgilerinden dolayı çok ama çok teşekkür ediyorum..

  Yanıtla
  • 9 Eylül 2018 tarihinde, saat 20:11
   Permalink

   ilginize ve çok değerli yorumunuza teşekkür ederim…

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir