ayder-turu uzungol-turu borcka-karagol-turu batum-turu gito-badara-turu pokut-sal-yayla-turu sumela-turu mavigöl-turu huser-turu elevit-turu arapdüzü-turu

Ayder Kardan Adam Festivali

Bu yıl 12.’si düzenlenecek olan Ayder Kardan Adam Şenlikleri 2019 25–26–27 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek ve çok renkli gelişmelerle sahne alacak. 12. Düzenlenen Ayder Kardan Adam festivalinin adı Ayder Kar Festivali olarak değiştirildi.

Geçen sene çok ilgi gördüğünden dolayı bu seneyi festivale 5 sanatçı, 1 dj ( Koliva, Volkan Arslan, Turan Şahin, Erdem Akın, Salih Yılmaz, dj Savaş ) katılımıyla gerçekleşecek.Birbirinden özel sürprizlerle dolu yepyeni eğlence formatı sizleri bekliyor olacak.

Her yıl ayrı keyifle eğlenerek girdiğimiz yeni yıl coşkusu birde kardan adam şenliği festivalı birleşince bir karnaval havası içinde geçecek olan 12. Ayder Kardan Adam Festivali 2019 kutlamalarında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağımız bilmenizi isteriz. 12. Ayder Kar Festivalı desek daha doğru olacak sanırım. Hepinize mutlu yıllar dileriz.

Not: Ayrıca dilerseniz otel rezervasyonunu da biz yapıyoruz kişi başı ücret 375 TL olup sabah kahvaltısı ve akşam yemeği fiyata dahildir.